SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

8. zábava bez alkoholu

V pátek 7.8. 2015 proběhl v parném letním počasí srpnový klub abstinujících alkoholiků v rámci PN Opava. Klub proběhl jako tradičně v prostorách Kulturního domu PN Opava, jehož prostory chránily před spalujícím sluncem, byť i ony byly vyhřáté. Zúčastnilo se ho okolo 70 klientů.

Rozběhla se diskuze k danému tématu, které pro tento měsíc bylo "zábava bez alkoholu". Vyzdvihujeme aktivitu řečníků, zejména Pavla, který byl velmi aktivní. A i prakticky několika úsměvnými vstupy dokázal ostatní pobavit bez podpory alkoholu. Diskuze se rozproudila velmi pěkně a zazněly názory a zkušenosti více účastníků. Závěrem lze konstatovat, že se řečníci shodli v tom, že zábava bez alkoholu je nejen možná, ale mnohdy kvalitnější i intenzivnější. V neposlední řadě atmosféru klubu velmi pozitivně hodnotili i pánové, kteří na něho přišli z oddělení. Další téma na zářijový klub bude zveřejněno na stránkách SDA.

ABSTINENCI ZDAR.

Daniel Trubka

 

Vltava 2019

Tak jako již každoročně se vydáváme i letos na několikadenní plavbu na lodích. Letos pro velký úspěch opakujeme plavbu po Vltavě.

Termín letošní plavby je 
sraz: st. 21.8. (někteří již od po.19.8.)
vyplutí: čt. 22.8.
odevzdávání lodí: so. 24.8.
Odjezd domů: ne. 25.8.

Přidat se může každý. Pojeďte s námi.