SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

41. význam klubů

V pátek 4.5. 2018 proběhl další (květnový) klub abstinujících alkoholiků v rámci PN Opava. Klub proběhl opět v prostorách Kulturního domu PN Opava. Účast na klubu byla hojná, byť tento měsíc proběhne jeden běh rekondičního pobytu v Horních Holčovicích. Klubu se zúčastnilo okolo 70 klientů.

Program byl tradiční, po vzkazech následovala sdělení. Bohužel i tentokrát se držela minuta ticha za zesnulého. Téma na daný měsíc bylo "Význam klubů pro abstinenci". Diskuze se oproti minulému měsíci rozproudila velmi živě. Zkušenosti diskutujících byly tentokrát jednostranné. To však nebylo překvapením, protože účastníci klubů mají jistě důvody, proč tak činí, tzn. na kluby často pravidelně přijíždějí. Většina diskutujících zdůrazňovala pozitivní význam klubů pro jejich abstinenci.

Další téma na červnový klub bude opět zveřejněno na stránkách SDA. Budeme velmi rádi, když budete i nadále při diskuzích aktivní.

ABSTINENCI ZDAR.

Daniel Trubka

Vltava 2019

Tak jako již každoročně se vydáváme i letos na několikadenní plavbu na lodích. Letos pro velký úspěch opakujeme plavbu po Vltavě.

Termín letošní plavby je 
sraz: st. 21.8. (někteří již od po.19.8.)
vyplutí: čt. 22.8.
odevzdávání lodí: so. 24.8.
Odjezd domů: ne. 25.8.

Přidat se může každý. Pojeďte s námi.