SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

4. spoluzávislost

20150403 182250 V pátek 3.4. proběhl již čtvrtý klub abstinujících alkoholiků v rámci PN Opava v roce 2015. Klub proběhl za zatím letošní největší účasti, kdy ho navštívilo nejméně 80 účastníků.

Na programu bylo plánované téma "Spoluzávislost". Do diskuze se zapojilo několik návštěvníků klubu. Velmi přínosné bylo vyjádření i jedné manželky našeho bývalého klienta, která dokázala situaci ohledně jeho závislosti a zejména okolnosti nástupu na léčbu popsat ze svého pohledu manželky. Diskuze se rozproudila o něco méně, než jsme byli z předchozích klubů zvykli, ale někteří si jistě vzali téma k osobním úvahám. Celkově bylo znát, že téma je obtížné, a že pro mnohé i dosti bolestné.

Připomínám, že květnový klub vychází na pátek 1. května 2015, tzn. na sváteční den, nicméně tradice velí, že i tento klub se v toto datum uskuteční. Za celý terapeutický tým Vám přeji hezký začátek jara. ABSTINENCI ZDAR

Daniel Trubka

Vltava 2019

Tak jako již každoročně se vydáváme i letos na několikadenní plavbu na lodích. Letos pro velký úspěch opakujeme plavbu po Vltavě.

Termín letošní plavby je 
sraz: st. 21.8. (někteří již od po.19.8.)
vyplutí: čt. 22.8.
odevzdávání lodí: so. 24.8.
Odjezd domů: ne. 25.8.

Přidat se může každý. Pojeďte s námi.