SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

6. kontrolované pití alkoholu

Červnový klub abstinujících alkoholiků v rámci PN Opava navazoval na rekondiční pobyty v Horních Holčovicích. Přesto se ho zúčastnilo asi 55 klientů.

Program byl již tradiční. Po vzkazech a pozdravech nepřítomných pánů začala část určená pro sdělení, resp. diskuzi. Dan M. představil plán dalšího výšlapu. A následně se rozběhla diskuze na stanovené téma, které tentokrát bylo "kontrolované pití alkoholu". Diskuze byla tentokrát velmi dynamická a zapojilo se do ní větší množství účastníků. Fajn bylo slyšet názory těch, co mají mnoho let po léčbě a úspěšně abstinují a rovněž ty, kteří léčbu absolvovali nedávno. Přínosné bylo rovněž to, že zazněly i protichůdné názory a zkušenosti z této oblasti. Někteří zdůrazňovali nutnost osobní zkušenosti, aby se ujistili, že kontrolované pití alkoholu nezvládají, jiní tuto zkušenost nepotřebují. Další téma na březnový klub bude zveřejněno na stránkách SDA.

ABSTINENCI ZDAR.

Daniel Trubka

Vltava 2019

Tak jako již každoročně se vydáváme i letos na několikadenní plavbu na lodích. Letos pro velký úspěch opakujeme plavbu po Vltavě.

Termín letošní plavby je 
sraz: st. 21.8. (někteří již od po.19.8.)
vyplutí: čt. 22.8.
odevzdávání lodí: so. 24.8.
Odjezd domů: ne. 25.8.

Přidat se může každý. Pojeďte s námi.