SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

27. Jak abstinovat mezi pijany.

V pátek 3.3. proběhl poslední „zimní“ klub v roce 2017. Klub proběhl za velmi dobré účasti, kdy ho navštívilo okolo 80 účastníků.

Na programu bylo plánované téma "Jak abstinovat mezi pijany". Zdálo se, že diskuze ze začátku trochu vázla, ale postupně se rozproudila. Příspěvky většinou odrážely zkušenost, že abstinovat mezi pijany je možné, je však asi potřeba nastavit své bezpečné osobní hranice. Společnost pijanů však ztrácí výrazně na atraktivitě a kontakty často postupně vymizí úplně. Zazněli však i rozdílné názory a zkušenosti. Někteří se pijácké společnosti nevyhýbají, jiní se jí naopak vyhýbají zcela.

Další téma na dubnový klub bude opět zveřejněno na stránkách SDA. Je však možné, že uděláme změnu v programu, protože pokud vše vyjde, bude na dubnovém klubu kulturní zpestření programu. Budeme velmi rádi, když budete při diskuzích aktivní. Přejeme hezký začátek jara.

ABSTINENCI ZDAR

Daniel Trubka

Vltava 2019

Tak jako již každoročně se vydáváme i letos na několikadenní plavbu na lodích. Letos pro velký úspěch opakujeme plavbu po Vltavě.

Termín letošní plavby je 
sraz: st. 21.8. (někteří již od po.19.8.)
vyplutí: čt. 22.8.
odevzdávání lodí: so. 24.8.
Odjezd domů: ne. 25.8.

Přidat se může každý. Pojeďte s námi.