SDA-Opava

Spolek Dobrovolných již Abstinentů

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a příjmení *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření Emailu *
Ověřovací kód *

Něco navíc

20 let spolu - oslava

Seznam článků

20 let spolu banner V měsíci červnu v roce 1997 terapeutka Zdeňka Brňáková s několika nadšenci zahájila každoměsíční výšlapy do přírody. Postupem času se kolektiv zvětšil, pro mnohé z nás je to další závislost, díky Bakoušovi jsme dostupní každému,

a říkáme si „SPOLEK DOBROVOLNÝCH ABSTINENTŮ.“

U této příležitosti se sejdeme ráno 24. června v Autokempu Podhradí. Uděláme nějakou vycházku do okolí, je možné koupání. Večer podle možností táboráček a opékání.

Kdo bude mít zájem, tak si zajistí ubytování. Je zde možnost přespání v chatkách, vlastních stanech nebo obytných vozech. Více informací na : http://www.autokemppodhradi.cz/

Program:

V 11 hodin se pod vedením Radima Grassla vydáme z kempu proti proudu Moravice. Jsou zde moc krásná místa a také i štoly, takže kdo by chtěl dovnitř, tak si vezme čelovku. Je možno vylézt i na zříceninu Vikštejn. Skupina papučových horalů si zatím může čvachtat nožky v kempu.

V 17 hodin to nějak u ohně zahájíme. Bude velký kotlík, začneme kávou a pak se může opékat. Hrníčky, kafe a uzeniny si vezměte s sebou.

Vltava 2019

Tak jako již každoročně se vydáváme i letos na několikadenní plavbu na lodích. Letos pro velký úspěch opakujeme plavbu po Vltavě.

Termín letošní plavby je 
sraz: st. 21.8. (někteří již od po.19.8.)
vyplutí: čt. 22.8.
odevzdávání lodí: so. 24.8.
Odjezd domů: ne. 25.8.

Přidat se může každý. Pojeďte s námi.